Запрошення до участі у Конкурсі


1. Організація громади «ОСББ «ПЕТРІВСЬКИЙ КОМФОРТ»» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Ремонт покрівлі будинку по вул.. Кірова, 80 «а» смт. Петрівка»: Заміна шиферу на металочерепицю 540 м2. Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.


2. Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Луганська область, Станично-Луганський район, смт. Петрівка, вул.. Кірова, 80 «а», кв. 8. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 10,00 годин, 30 травня 2009 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.


3. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: 8 (06472) 36-2-37.


Тендерний комітет

Голова ОСББ «ПЕТРІВСЬКИЙ КОМФОРТ» В.В. Ящук

 

 

Документы временно недоступны...

 

 


 
 
Нравится